در مقاله پیشین با 5 عامل در ساخت تبلیغات پر فروش آشنا شدیم، با مدیریت سرمایه همگام باشید تا دیگر عوامل تاثیر گذار را بررسی کنیم:

اگر بخش اول مقاله را نخوانده اید اینجا را کلیک نمایید.

 

6. خوش زبانی کنید اما لودگی هرگز. مردم آگهی ها شاد و جذاب و فروشندگان خوش زبان را دوست دارند اما از دلقک ها خرید نمی کنند.

7. همیشه تبلیغات را بروز کنید. خانمی که 50 سال قبل برای جهیزیه خود یخچال می خریده با خانم جوانی که امسال قصد ازدواج دارد، نیازها و دیدگاههای متفاوتی دارند و نیاز است تغییرات جامعه را در آگهی های خود اعمال کنید.

8. اگر خوش شانس بودید و آگهی پر فروشی ساختید تا زمانی که فروش بالا است به هیچ وجه آن را تغییر ندهید. بسیاری از کسب و کارها هنگامی که یک آگهی و تبلیغ پر فروش می سازند و نتایج خوبی برای آنها به همراه دارد، به قصد بهبود تغییراتی در آن می دهند که سبب افت فروش و ناکارآمدی آگهی می شود.

9.برای علامت تجاری خود نمادی بسازید که با گذر زمان و آمدن و رفتن سلیقه ها و فکرهای مختلف هویت خود را از دست ندهد. بهترین راه برای تحقق این هدف انجام طراحی ساده است. طرح های شلوغ و پر از رنگ و نقش ممکن است در کوتاه مدت جذاب باشند اما برای داشتن نمادی که در بلند مدت ارزش خود را حفظ کند، سادگی مهمترین عامل است.

10. کپی کار نباشید. بگذارید کپی کارها پشت سر شما باشند، آنها ممکن است طرح ها و شعار های شما را کپی کنند اما هیچ گاه نمی توانند روح حاکم بر کارهای شما را کپی کنند.

یک نظر برای «10 راز ساخت تبلیغات پر فروش – بخش دوم»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *